Oferty pracy

Doradca finansowy

Pubikacja od
09.10.2018
Publikacja do
30.06.2019
Firma / Employer
Maria Kusz dla OVB Allfinanz

OVB - wiodący pośrednik finansowy w Europie. Założone w 1970 r. w Kolonii, w Polsce od 1992 r. z centralą w Warszawie. Spółka akcyjna notowana na giełdzie we Frankfurcie od 2006 r. Nasza firma posiada ponad 3,5 mln klientów w Europie i pół mln klientów w Polsce. Działamy w 14 krajach Europy i pracuje dla nas 5.200 wykształconych i certyfikowanych pośredników finansowych.

Katowice i okolice

- ukończona szkoła średnia,

- niekaralność,

- umiejętność pracy z ludźmi,

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków / Job Description

- obsługa klienta,

- prowadzenie oddziałów,

- wykonywanie analiz potrzeb,

- przygotowywanie dokumentów.

Oferujemy / Job Benefits

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- połączenie pracy z nauką (elastyczny czas pracy),

- możliwość pracy po zakończonym stażu,

- opieka mentora,

- współpracę z profesjonalistami w zgranym zespole,

- rozwój w obszarach takich jak: analiza, prezentacja danych, zarządzanie czasem, efektywna komunikacja.

Wynagrodzenie brutto / Salary
do 5000 zł zależne od zaangażowania
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Proszę o wysłanie CV na adres maria.kusz@ovb.com.pl

Liczba wakatów
3