Oferty pracy

Doradca / Manager

Pubikacja od
14.05.2019
Publikacja do
31.10.2019
Firma / Employer
Partners Financial Services S.A.

Największa firma Doradztwa Finansowego na rynku Czeskim i Słowackim. Obecnie prowadzimy ekspansję na rynku polskim. Firma oferuje kompleksową pomoc w finansach osobistych poprzez tworzenie zindywidualizowanych planów finansowych dostosowanych do potrzeb i możliwości klientów

Katowice
  • Minimum wykształcenie średnie,
  • Komunikatywność,
  • Zaangażowanie, entuzjazm i ambicja,
  • Kultura osobista i etyka zawodowa - Zaświadczenie o niekaralności
Zakres obowiązków / Job Description
  • Wyznaczanie i realizacja celów finansowych klientów,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie finansów osobistych
Oferujemy / Job Benefits
  • Zdobywanie doświadczenie w branży finansowej,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Profesjonalne szkolenia w tym EPFA (Europejska Akademia Planowania Finansowego),
  • Nabywanie i rozwijanie umiejętności menadżerskich
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

CV na adres lukasz.schabowski@partnerspl.pl

Liczba wakatów
10