Oferty pracy

Dotacja na założenie własnej działalności gospodarczej

Pubikacja od
15.04.2021
Publikacja do
16.06.2021
Firma / Employer
Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia

Fundacja Regionalnej Agencji Promocji Zatrudnienia - zajmujemy się realizacją projektów unijnych, współfinansowanych z EFS. Pozyskujemy dotacje dla osób bezrobotnych zainteresowanych zatrudnieniem lub założeniem swojej działalności gospodarczej.

Katowice

Musisz mieć mniej niż 30 lat.

Nie mogłeś w przeciągu 2 poprzednich lat prowadzić działalności gospodarczej.

Musisz być osobą niezatrudnioną.

Zakres obowiązków / Job Description

Jeśli masz pomysł na biznes, chcesz prowadzić własną firmę, zgłoś się do nas.

Mamy dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 23 tyś oraz 2600 miesięcznie wsparcia pomostowego przez okres 6-ciu miesięcy.

Oferujemy / Job Benefits

23 tyś na założenie działalności gospodarczej w formie jednorazowej dotacji.

2600 miesięcznie przez okres 6-ciu miesięcy wsparcia pomostowego, które można przeznaczyć na opłaty związane m.in. ZUS, księgowością, materiałami biurowymi.

Doradztwo księgowe.

Szkolenia przygotowujące do prowadzenia działalności gospodarczej.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Samozatrudnienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres: biuro@frapz.org.pl

W temacie proszę koniecznie wpisać: Działalność gospodarcza.

Liczba wakatów
12