Oferty pracy

Ekspert Finansowy

Pubikacja od
25.04.2019
Publikacja do
31.12.2019
Firma / Employer
Expander

Expander to największy w Polsce Pośrednik Finansowy. Naszą siła jest najwyższa jakość usług, poparta 18 letnim zaufaniem Klientów. O naszym sukcesie decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani Eksperci. Naszym kapitałem są ludzie.

Katowice

•Jesteś przedsiębiorczy, energiczny, pełen optymizmu

•Lubisz się uczyć oraz podnosić swoje kwalifikacje

•Interesujesz się finansami i chcesz budować swoją karierę właśnie w tej branży

Zakres obowiązków / Job Description

Obsługa klienta w zakresie produktów finansowych: kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, ubezpieczenia na życie.

Oferujemy / Job Benefits

•Zapewnimy Ci bogaty program szkoleń produktowych i sprzedażowych

•Zapewnimy Ci program rozwoju zawodowego

•Zatrudnimy Cię na podstawie umowy o pracę

•Z nami możesz osiągać wysokie wynagrodzenie

•Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do pakietu medycznego i benefitów

•Twój sukces jest naszym sukcesem, dlatego wspólnie tworzymy niepowtarzalną atmosferę pracy

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Wysłanie cv na adres: magdalena.laskowska@expander.pl

Liczba wakatów
1