Oferty pracy

Instruktor – Popularyzator Nauki

Pubikacja od
12.10.2021
Publikacja do
30.12.2021
Firma / Employer
Uniwersytet Rozwoju

Uniwersytet Rozwoju to miejsce, w którym łączymy trzy najważniejsze aktywności: pasję, naukę oraz zabawę. Nauczeni doświadczeniem własnym wiemy, że praktyka jest najważniejsza! Sucha teoria? Nie u nas! Dlatego poszukujemy instruktorów, którzy z zapałem i entuzjazmem przekażą wiedzę najmłodszym! Dołącz do naszego zespołu

Chorzów/Katowice
Link do strony z ofertą
uniwersytetrozwoju.pl

• wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci kierunków przyrodniczych, technicznych, ścisłych), • dyspozycyjność w weekendy lub popołudniami w tygodniu,

• umiejętność przekazywania wiedzy, autentyczna pasja i zamiłowanie do pracy z najmłodszymi,

• wysokie umiejętności interpersonalne, odpowiedzialność, kreatywność, pozytywne nastawienie,

• swoboda w zakresie wystąpień publicznych, umiejętność przekazywania wiedzy dzieciom i młodzieży, autentyczna pasja i zamiłowanie tematyką,

• mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,

• uśmiech, pozytywne nastawienie,

•mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków / Job Description
  • pełnienie funkcji instruktora grupy dzieci podczas 2 godzinnych urodzin edukacyjnych,
  • prowadzenie pokazów edukacyjnych,
  • prowadzenie warsztatów dla dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia,
  • możliwość pracy jako wychowawca / kierownik półkolonijny w okresie ferii zimowych oraz wakacji letnich.
Oferujemy / Job Benefits
  • stałą współpracę na podstawie umowy zlecenia,
  • elastyczny czas pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia stanowiskowe,
  • pracę w dynamicznym, pozytywnym zespole.
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@uniwersytetrozwoju.pl

Liczba wakatów
5