Oferty pracy

Junior PHP Developer

Pubikacja od
22.03.2021
Publikacja do
31.05.2021
Firma / Employer
Tom&Co

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do naszego zespołu! :) Tom&Co to agencja programistyczna tworząca nowoczesne sklepy internetowe. Jesteśmy specjalistami ceniącymi technologie open source takie jak Magento. Aktualnie poszukujemy osób chętnych do odbycia płatnego stażu na stanowisku Junior PHP Magento Developer w naszym oddziale w Katowicach.

Katowice

Nie wymagamy doświadczenia!

Musisz jedynie znać podstawy PHP, znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Umiejętności analitycznego myślenia.

Kreatywność i innowacyjność.

Umiejętności pracy w zespole.

Zakres obowiązków / Job Description

Tworzenie i rozwijanie modułów na platformie Magento2

Oferujemy / Job Benefits

6 tygodni stażu, podczas którego zyskasz doświadczenie niezbędne w dalszej karierze.

Poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności oraz zastosowanie ich w praktyce.

Pracę w przyjaznej atmosferze.

Pracę z najnowszymi technologiami w międzynarodowym środowisku.

Znakomite środowisko do rozwoju.

Możliwość zawarcia umowy o pracę po odbyciu stażu.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o dzieło

Prosimy przesyłać aplikacje na adres @: kariera@tomandco.pl załączając swoje CV.

Liczba wakatów
5