Oferty pracy

Księgowa

Pubikacja od
27.04.2021
Publikacja do
31.05.2021
Stanowisko / Job title
Księgowa
Firma / Employer
Biuro Rachunkowe JJ sp. z o.o.

Firma działa od 1992 r. Zajmuje się kompleksową obsługą rachunkowo-księgową i kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych . Tworzy ją zgrany i wyjątkowy zespół profesjonalistów lubiących swoją pracę.

44-100 Gliwice ul. Toszecka 101/201
Link do strony z ofertą

www.jj.com.pl/praca

  • Wykształcenie wyższe (również w trakcie), specjalizacja rachunkowość bądź pokrewne kierunki
  • Doświadczenie w księgowości i obsłudze programów księgowych (Symfonia)
  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Chęć poszerzania wiedzy i znajdywania własnych rozwiązań
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.
Zakres obowiązków / Job Description

Do podstawowych obowiązków księgowej należy prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych w wyznaczonych firmach w zakresie i na zasadach określonych przepisami ustawy o rachunkowości i innymi obowiązującymi w tym zakresie przepisami, w tym przepisami ustaw podatkowych.

Oferujemy / Job Benefits
  • Umowa o pracę
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Praca w młodym i zgranym zespole zgodnie z normą ISO 9001:2000
  • Rozwój zawodowy, szkolenia
Wynagrodzenie brutto / Salary
od 3500 zł w okresie próbnym
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja rekrutacja@jj.com.pl

Liczba wakatów
2