Oferty pracy

Księgowa / Księgowy (uproszczona księgowość)

Pubikacja od
31.08.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
NEX Biuro Rachunkowe

W NEX Biuro Rachunkowe świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Nasz cel to usprawnienie i podnoszenie jakości procesów księgowych. Posiadamy sprawdzone metody wykorzystywane w księgowości firm funkcjonujących w kraju i za granicą. Sprawiamy że biznes jest łatwiejszy a księgowość efektywna i bezpieczna.

Katowice

Warunek konieczny: minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku: praktyki, staż, inne, chęci rozwoju w ramach struktury biura rachunkowego (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym). umiejętność nadzorowania pracy młodszych księgowych, umiejętność poruszania się w aktach prawnych podatkowego, łatwość komunikowania i komunikacji za pomocą telefonu, maila oraz spotkań osobistych, znajomość oprogramowania INSERT będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków / Job Description

Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich dekretacja: książka przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, wykorzystanie nowoczesnych metod obiegu dokumentów m.in. OCR, weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym, przygotowanie deklaracji podatkowych oraz wysyłka do US, sporządzanie zeznań roczny osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą zamknięcia miesiąca, roku, raportowanie do Klienta, m.in.: VAT/PIT/GUS nadzór nad kompletnością i obiegiem dokumentów we współpracy z Klientem, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego, aktywny kontakt z klientem.

Oferujemy / Job Benefits
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B,
  • praca stacjonarna,
  • szkolenia ze zmian w przepisach,
  • udział w projektach,
  • możliwość rozwoju oraz awansu na stanowisko Księgowej / Księgowego oraz wyższe stanowiska - jasna ścieżka rozwoju.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

CV na adres biuro@nex.katowice.pl

Liczba wakatów
2