Oferty pracy

Księgowa/księgowy

Pubikacja od
10.05.2019
Publikacja do
30.06.2019
Firma / Employer
Biuro Rachunkowe Damian Janik

Biuro Rachunkowe Damian Janik jest kontynuacją działalności Kancelaria Doradztwa Podatkowego Ilony Janik, która powstała 15 sierpnia 1997 roku.. Właściciel Damian Janik posiada certyfikat na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych o nr 55184/2012. Biuro Rachunkowe obecnie obsługuje ponad 130 podmiotów gospodarczych, z branży usługowej, produkcyjnej i handlowej. Osoby pracujące w naszej firmie zajmują się przede wszystkim Książkami Handlowymi, KPiR, a także obsługą kadrowo-płacową firm.

Tychy
  • zdolności analitycznego myślenia
  • wysokiej kultury osobistej i higieny pracy
  • umiejętności pracy w zespole
  • zaangażowania i samodyscypliny
  • znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel
  • dokładność, skrupulatność, umiejętności organizacyjnych.
Zakres obowiązków / Job Description
  • obsługa klientów w zakresie KPiR oraz pomoc przy księgowaniu KH
  • przygotowanie odpowiednich deklaracji PIT, VAT i inne
  • kontakt z instytucjami, urzędami, klientami i partnerami
  • wystawianie dokumentów zewnętrznych
  • sporządzanie pism i dokumentów
  • kompletowanie, kontrolowanie dokumentów biurowych.
Oferujemy / Job Benefits
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenie wdrożeniowe
  • możliwość zdobycia wiedzy
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • warunki wynagrodzenia adekwatne do zdobywanych umiejętności
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • pakiet ubezpieczeniowy.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres email natalia@janik.tychy.pl Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Damian Janik, z siedzibą w Tychach, 43-100 ul. Barona 30. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez Biuro Rachunkowe Damian Janik. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Pełna treść klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy jest dostępna na stronie www.janik.tychy.pl/RODO Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Damian Janik, z siedzibą w Tychach, 43-100 ul. Barona 30. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez Biuro Rachunkowe Damian Janik. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Pełna treść klauzuli informacyjnej dla kandydatów do pracy jest dostępna na stronie www.janik.tychy.pl/RODO

Liczba wakatów
2