Oferty pracy

Księgowa/Księgowy

Pubikacja od
09.04.2021
Publikacja do
31.05.2021
Firma / Employer
Grupa Inwestycyjno-Finansowa Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe.

Sosnowiec

KOMPETENCJE NIEZBĘDNE DO WSPÓŁPRACY W NASZYM BIURZE:

•Lojalność, Samodzielność,

•Rozwinięte umiejętności miękkie,

•Terminowość,

•Wysoka efektywność pracy.

NASZE OCZEKIWANIA:

•Minimum 2 - letnie doświadczenie przy obsłudze ksiąg handlowych,

•Wykształcenie kierunkowe co najmniej średnie,

•Dobra znajomość pakietu MS Office,

•Nastawienie na długotrwałą współpracę i rozwój,

•Satysfakcja z wykonywanej pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

•Znajomość programu Symfonia,

•Umiejętność rozliczania KPiR.

Zakres obowiązków / Job Description

•Obsługa, księgowanie dokumentów, zamykanie okresów rozliczeniowych przedsiębiorstw rozliczanych w księgach handlowych oraz KPIR,

•Sporządzanie i wysyłka sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych,

•Analiza księgowa i podatkowa przedsiębiorstw rozliczanych w księgach handlowych,

•Udzielanie porad i informacji przedsiębiorcom,

•Bieżąca analiza przepisów, rozwój merytoryczny księgowy i komunikacji interpersonalnej,

•Utrzymywanie relacji z klientami zgodnie ze standardami firmy,

•Utrzymywanie kontaktów z urzędami w ramach obsługi klienta zgodnej ze standardami firmy,

•Ścisła współpraca z innymi osobami w zespole,

•Współtworzenie oraz przestrzeganie procedur i standardów funkcjonujących w biurze.

Oferujemy / Job Benefits
  • Lojalność, transparentność, partnerstwo we współpracy,
  • Realny wpływ na kształt, wizerunek i rozwój firmy,
  • Możliwość udziału w szkoleniach rozwojowych merytorycznych i innych,
  • Miejsce, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane,
  • Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy.
Wynagrodzenie brutto / Salary
4000 - 5000
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Osoby chętne prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@grif.com.pl

Liczba wakatów
1