Oferty pracy

Księgowy / Księgowa

Pubikacja od
12.04.2021
Publikacja do
30.05.2021
Firma / Employer
SIAD Poland sp. z o.o.

SIAD Poland sp. z o.o. jest częścią Grupy SIAD – jednej z największych grup w dziale produkcji i sprzedaży gazów technicznych z główną siedzibą we Włoszech, która posiada zakłady w całej Europie.

Ruda Śląska

•wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) w zakresie finansów, rachunkowości lub podobnych kierunków •znajomość zagadnień i przepisów prawa podatkowego (VAT, CIT) oraz ustawy o rachunkowości,

•dobra organizacja pracy,

•umiejętność analitycznego myślenia,

•terminowość, rzetelność i dokładność,

•chęć dalszego rozwoju i gotowość do nauki,

•znajomość systemu pakietu MS Office , szczególnie Exel,

•aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole,

•znajomość języka angielskiego na poziomie B1,

•doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).

Zakres obowiązków / Job Description

•prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,

•rozliczanie prowadzonych inwestycji w zakresie majątku trwałego,

•księgowanie i rozliczanie dokumentów księgowych (m.in. faktury za zakup materiałów, faktury kosztowe, rachunki i inne dokumenty księgowe, wyciągi bankowe),

•wprowadzanie płatności do systemów bankowych,

•analiza zapisów księgowych i uzgadnianie kont księgowych, należności oraz zobowiązań,

•udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego,

•koordynowanie procesów księgowych i podatkowych,

•sporządzanie zestawień i raportów,

•współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS),

•przygotowanie sprawozdań do Urzędu Statystycznego (zgodnie z wymaganymi terminami).1

Oferujemy / Job Benefits

•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca na zastępstwo), czas umowy 1,5 roku,

•szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

•szkolenie z języka angielskiego,

•pakiet medyczny,

•praca w zgranym zespole.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę na zastępstwo

Prosimy o przesyłanie CV w formie elektronicznej na adres: ewa_wolany@siad.eu Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SIAD POLAND Sp. z o. o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej, ul. Kokotek 66, 41-700 Ruda Śląska, wpisana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS: 0000318983, posługująca się nr NIP: 118-197-44-55, zawartych w przesłanym zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów niniejszej, jak i przyszłych rekrutacji. Zostałem pouczony o moich prawach zgodnie z art. 13 RODO."

Liczba wakatów
1