Oferty pracy

Księgowy/Samodzielny Księgowy w Dziale Usług Księgowych

Pubikacja od
12.04.2021
Publikacja do
09.05.2021
Firma / Employer
KPMG

KPMG jest globalną organizacją niezależnych firm świadczących usługi profesjonalne, działającą obecnie w 146 krajach i zatrudniającą ponad 227 000 pracowników w firmach członkowskich na całym świecie. W Polsce od 1990 r. świadczymy usługi audytorskie i inne usługi poświadczające, usługi z zakresu doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego, księgowego oraz rachunkowego, a stowarzyszona z KPMG w Polsce kancelaria prawna D.Dobkowski sp.k., kompleksowe usługi prawne. Zatrudniamy blisko 2000 pracowników w siedmiu biurach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Katowice

Oczekujemy:

-minimum 3 lat doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości (konieczne doświadczenie w firmie świadczącej usługi księgowe),

-wykształcenia wyższego -bardzo dobrej znajomości zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,

-doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,

-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

-praktycznej umiejętności obsługi oprogramowania księgowo-finansowego -dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,

-samodzielności i odpowiedzialności -komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy.

Zakres obowiązków / Job Description

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

-prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów KPMG,

-przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych,

-przygotowywanie raportów,

-wsparcie i weryfikacja pracy Asystentów, Młodszych księgowych.

Oferujemy / Job Benefits

-stabilne zatrudnienie we wiodącej na rynku polskim i międzynarodowym firmie doradczej,

-szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego pracując dla klientów różnych branż,

-zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery -możliwość samorozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,

-finansowanie uzyskania kwalifikacji formalnych -atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,

-możliwość pracy zdalnej

Aplikuj system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Cały etat