Oferty pracy

KURIER - PRACA DORYWCZA

Pubikacja od
06.09.2021
Publikacja do
06.01.2022
Firma / Employer
Deligoo sp. z o.o.

Z użyciem zaawansowanej technologii automatycznych algorytmów logistycznych zmieniamy obszar dostaw ostatniej mili umożliwiając biznesowi każdej wielkości usprawnić proces dostaw.

Katowice

Prawo jazdy, uprzejmość.

Zakres obowiązków / Job Description

Punktualnie odbieramy zamówienia w obrębie miasta i doręczamy je do adresata W 100% opieramy się o dane systemu, który kieruje nas od zamówienia do doręczenia.

Oferujemy / Job Benefits

- atrakcyjne wynagrodzenie - 3500 do 5000 miesięcznie dla zatrudnionych na pełen etat,

- kilometrówka,

- elastyczny grafik to Ty decydujesz które dni chcesz pracować,

- napiwki.

Wynagrodzenie brutto / Salary
4000,00
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

CV  - angelika.hadzinska@deligoo.pl

Liczba wakatów
10