Oferty pracy

MARKETING (płatny PROGRAM MANAGERSKI w UPC Polska)

Pubikacja od
07.04.2021
Publikacja do
23.05.2021
Firma / Employer
UPC Polska

Kim jesteśmy?

Będąc częścią Liberty Global, UPC jest największym dostawcą multimedialnej rozrywki, zapewniając dostęp do szerokopasmowego Internetu i telewizji w Polsce. Mamy ponad 1,5 miliona klientów korzystających z szybkiego, szerokopasmowego Internetu, wideo i telefonii.

Dostarczamy naszym klientom Internet o prędkości do 1 GB/s, a w ramach badania SpeedTest.pl zostaliśmy uznani za najszybszego dostawcę Internetu w 2020 roku wśród ogólnopolskich sieci.

Jesteśmy organizacją zorientowaną na pracę zespołową, w której potrzeby naszych klientów są w centrum wszystkiego, co robimy.

Poland – Warsaw or Katowice

lgvmcandidate.ambertrack.global/upcgraduates2021/CandidateLogin.aspx

Co Ty możesz zaoferować nam?

• Ukończone studia (lub spodziewane ukończenie niebawem) w obszarze marketingu lub wyróżniająca Cię pasja do rynku mediów (doświadczenie zawodowe nie jest wymagane),

• Gotowość do podjęcia pracy we wrześniu 2021 r,

• Jesteś obywatelem UE lub posiadasz zezwolenie na pobyt / pracę w Polsce,

• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (co najmniej na poziomie C1),

• Zdolność szybkiego uczenia się i gładkiego wejścia w rolę,

• Umiejętność radzenia sobie ze zróżnicowanymi zadaniami oraz pracy w dynamicznym środowisku,

  • Umiejętność efektywnej współpracy z zespołem indywidualistów, team work!,

• Zdolności analityczne, planistyczne jak również świetne umiejętności organizacyjne,

• Umiejętność szybkiego przyswajania obsługi nowego oprogramowania i samodzielnego realizowania zadań,

• Dobrą znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Power Point.

Zakres obowiązków / Job Description

Czego możesz się spodziewać?

• Dołączysz do 3-letniego programu rozwojowego, składającego się z 3. rotacji na trzy różne stanowiska w obszarze Marketingu, dzięki czemu będziesz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w zakresie produktów, kontentu TV i VoD, komunikacji marketingowej i zarządzania wartością Klienta,

  • Będziesz wspierać obszar wdrażania nowych projektów, treści VoD i nowych kanałów TV,

• Będziesz analizować środowiska konkurencyjne, trendy rynkowe związane z dostępnością treści wideo a także wyniki badań konsumenckich,

• Będziesz współpracować w szerokim spektrum z partnerami biznesowymi, jak również z wieloma działami wewnętrznymi i zespołami cross-funkcyjnymi,

• Zajmiesz się pozyskiwaniem danych do analiz i przygotowywaniem prezentacji.

Oferujemy / Job Benefits

Co możemy Ci zaoferować:

• 3-letni program managerski w oparciu o umowę o pracę na czas programu, z wynagrodzeniem na start w wysokości 7000 zł brutto • Wgląd 360 ° w rolę marketingu w dużej, rozwiniętej organizacji,

• Możliwa rotacja międzynarodowa w obrębie innych zagranicznych spółek wchodzących w skład grupy Liberty Global (np. Wielka Brytania, Holandia),

• Możliwość dołączenia do zespołu UPC na stałe, po pomyślnym zakończeniu programu,

• Bogaty pakiet benefitów, m. in. dostęp do platformy MyBenefit, prywatna opieka medyczna, usługi UPC w promocyjnej ofercie dla pracowników oraz wiele innych,

• Ustrukturyzowany program nauki i rozwoju idący w parze z codziennym życiem zawodowym.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Programie “Step Forward”, porozmawiaj z naszymi ekspertami podczas jednej z naszych sesji UPC Insight – dołącz do wydarzenia! Poniedziałek 19 kwietnia i wtorek 20 kwietnia