Oferty pracy

Młodsza księgowa/Młodszy księgowy

Pubikacja od
22.02.2021
Publikacja do
30.06.2021
Firma / Employer
NEX Biuro Rachunkowe

W NEX Biuro Rachunkowe świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Nasz cel to usprawnienie i podnoszenie jakości procesów księgowych. Posiadamy sprawdzone metody wykorzystywane w księgowości firm funkcjonujących w kraju i za granicą. Sprawiamy że biznes jest łatwiejszy a księgowość efektywna i bezpieczna.

Katowice

- wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość): licencjat oraz status studenta,

- minimum rocznego doświadczenia na podobnych stanowisku: praktyki, staż inne,

- chęci rozwoju w ramach struktury biura rachunkowego (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym).

- dyspozycyjność w tygodniu,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- umiejętność poruszania się w aktach prawnych prawa bilansowego i podatkowego,

- łatwość komunikowania i komunikacji za pomocą telefonu, maila oraz spotkań osobistych.

Zakres obowiązków / Job Description

- wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich wstępna dekretacja: księgi rachunkowe oraz księgi przychodów i rozchodów,

- weryfikacja dokumentów pod kątem formalnym i rachunkowym,

- wstępne przygotowanie deklaracji podatkowych,

- uzgadnianie sald rozrachunków,

- udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz zamknięcia miesiąca, roku,

- udział w raportowaniu do Klienta,

- nadzór nad kompletnością i obiegiem dokumentów we współpracy z Klientem,

- wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego,

- aktywny kontakt z klientem.

Oferujemy / Job Benefits

- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia z dostosowaniem do godzin zajęć na studiach,

- szkolenia ze zmian w przepisach,

- udział w projektach,

- możliwość rozwoju.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adam@nex.katowice.pl z adnotacją o możliwości przetwarzania danych na potrzeb rekrutacji: CV oraz list motywacyjny.

Liczba wakatów
1