Oferty pracy

Młodsza/-y Księgowa/-y Ruda Śląska

Pubikacja od
14.04.2021
Publikacja do
31.05.2021
Firma / Employer
Matbart Sp. z o.o.

Jesteśmy biurem rachunkowym zlokalizowanym w Rudzie Śląskiej - Matbart Sp. z o.o.. Zapewniamy przyjazną i kameralną atmosferę w pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Co roku nasi pracownicy uczestniczą w wielu szkoleniach, dzięki czemu podnoszą swoje kwalifikacje.

Ruda Śląska

- Znajomość programu Comarch Optima - WARUNEK KONIECZNY,

- Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

- Obsługa procesu obiegu i rejestracji dokumentów księgowych,

- Znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości,

- Znajomość ustawy o podatku od towarów i usług,

- Znajomość prawa pracy oraz rozliczeń kadrowych,

- Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,

- Samodzielność,

- Dokładność.

Zakres obowiązków / Job Description

- wprowadzanie faktur do systemu księgowego Comarch ERP Optima,

- sprawdzanie poprawności faktur i dokumentów księgowych,

- przygotowanie i prowadzenie dokumentacji księgowej,

- kontakty z urzędami i klientami,

- wystawianie faktur,

- pomoc głównej księgowej w bieżących zadaniach.

Oferujemy / Job Benefits

- Umowę o pracę lub umowę zlecenie,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Uczestnictwo w szkoleniach,

- Pracę w niewielkim dobrze zorganizowanym zespole,

- Dobrą atmosferę w pracy,

- Elastyczny czas pracy,

- Możliwość pracy zdalnej,

- Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Proszę o przesyłanie CV na adres rekrutacja@matbart.pl. W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Liczba wakatów
1