Oferty pracy

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego

Pubikacja od
11.07.2018
Publikacja do
11.07.2019
Firma / Employer
MENNICA Finance S.A.

MENNICA Finance S.A. jest podmiotem, który został powołany do świadczenia usług finansowych kierowanych do firm ceniących sobie relacje partnerskie, kompetencje oraz wysoką jakość świadczonych usług.
 MENNICA Finance S.A. to podmiot, skupiający w swojej strukturze organizacyjnej i właścicielskiej osoby o ugruntowanej i wieloletniej pozycji na rynku. Do pracy operacyjnej zostali zaproszeni pracownicy i wysokich kompetencjach menadżerskich, którzy ukończyli wyższe uczelnie oraz rekomendują się doskonałymi relacjami z rynkiem. W składzie właścicielskim zasiadają osoby o transparentnej i etycznej działalności w obszarach inwestycji oraz finansów. Projekt MENNICA Finance S.A. powstał w oparciu o zdefiniowane potrzeby klientów oraz o wysokie standardy współpracy pracowników stanowiących zespół Faktora. Docelowo, Spółka w ramach przyjętej strategii rozwoju kieruje swoje kroki na rynek giełdowy i w ramach zwiększania kapitalizacji jest zainteresowana plasowaniem swoich akcji lub obligacji.

Katowice

Jeśli jesteś studentem studiów o kierunku ekonomicznym, finansowym czy zarządzania dołącz do Naszego zespołu i rozwijaj się wraz z nami.

Oczekujemy względem Ciebie:

•umiejętności dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania,

•komunikatywności oraz łatwości nawiązywania kontaktów,

•umiejętności budowania stałych kontaktów z klientem,

•umiejętności pracy w zespole.

Zakres obowiązków / Job Description

Twoje zadania będą obejmować między innymi:

•planowanie oraz wdrażanie strategii marketingowej firmy,

•nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami,

•aktywna sprzedaż usług finansowych w obszarze faktoringu,

•przygotowywanie ofert handlowych,

•wsparcie pracowników działu handlowego.

Oferujemy / Job Benefits

•możliwość zdobycia doświadczenia,

•udział w ciekawych projektach,

•wsparcie zespołu pracowników,

•miłą atmosferę pracy,

•wstępne szkolenia z branży.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

Dokumenty aplikacyjne CV prosimy o przesyłanie na adres mailowy: sekretariat@mennicafinance.pl

Liczba wakatów
2