Oferty pracy

Młodszy konsultant ds. technicznych

Pubikacja od
30.09.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
Datio Sp. z o.o.

Oferujemy niemal 11-letnią wiedzę i doświadczenie we wdrażaniu i dystrybucji nowoczesnego systemu ERP enova365. Nasz zespół jest do dyspozycji na każdym etapie wdrożenia, od instalacji, przez migrację danych, konfigurację systemu, szkolenia zespołu, aż po nadzór nad systemem. Na życzenie naszych Klientów zespół programistów tworzy rozwiązania dodatkowe. Dzięki temu możemy sprostać nawet największym wymaganiom. Jeżeli cenisz sobie miłą atmosferę w wesołym, młodym i dynamicznym zespole, prześlij nam swoje CV!

Katowice

- podstawy sieci komputerowych,

- podstawowa znajomość serwerowych systemów informatycznych,

- podstawowa znajomość MS SQL Serwer,

- podstawowa znajomość programowania C#

Zakres obowiązków / Job Description

- pomoc techniczna przy uruchomieniu systemu,

- bieżące wsparcie Klienta,

- współpraca z zespołem wdrożeniowym.

Oferujemy / Job Benefits

- elastyczne godziny pracy,

- możliwość pracy zdalnej,

- możliwość zatrudnienia po okresie próbnym,

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- siedziba biura mieści się w sąsiedztwie UE w Katowicach,

- słodycze i napoje bez limitu.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@datio.pl

Liczba wakatów
1