Oferty pracy

Młodszy konsultant w dziale Audytu

Pubikacja od
04.04.2019
Publikacja do
30.06.2019
Firma / Employer
Rödl & Partner

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku. Jesteśmy dumni z uzyskiwanych wyróżnień w konkursach branżowych, na które zapracowały interdyscyplinarne zespoły ekspertów. W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Book of Lists” jako jedna z najlepszych firm audytowych, księgowych, doradztwa podatkowego i praw-nego. Zostaliśmy też odznaczeni tytułami „Dobry Pracodawca 2018” i Dobra Firma 2018” przyznawany Liderom biznesu społecznie odpowiedzialnego i upowszechniającego dobre praktyki związane z CSR. Zapewniamy naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy oraz możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach poprzez uczestniczenie w różnych sekcjach sportowych i działaniach CSR.

Gliwice

roedl.elevato.net/pl/mlodszy-konsultant-w-dziale-audytu,j,509

• student V roku lub absolwent studiów o profilu ekonomicznym,

• mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości lub audycie,

• znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową i udzielanie Klientowi informacji zwrotnej,

• umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole,

• samodzielność, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zakres obowiązków / Job Description

• wykonywanie wybranych odcinków pracy z zakresu badań sprawozdań finansowych oraz innych usług na rzecz Klientów
• kontakt z Klientami - także obcojęzycznymi
• sporządzanie raportów z realizowanych projektów
• współpraca z konsultantami oraz biegłymi rewidentami w terminowej realizacji zleceń

Oferujemy / Job Benefits

• ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,

• możliwość pracy z międzynarodowymi klientami,

• możliwość rozwijania języka obcego zarówno w codziennej pracy, jak i poprzez dodatkowe kursy e-learningowe,

• rozwój kompetencji zawodowych poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia wewnętrzne/zewnętrzne,

• różnorodne benefity m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świeże owoce,

• program dodatkowych świadczeń pracowniczych, zapewniających kartę Multisport lub bony na różnorodne produkty/usługi (platforma kafeteryjna),

• dwa dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek oraz Wigilia).

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Prosimy przesłać swoje CV

ewelina.nowak@roedl.com

Liczba wakatów
1