Oferty pracy

Młodszy księgowy

Pubikacja od
27.04.2021
Publikacja do
20.05.2021
Firma / Employer
Benedykt Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Jesteśmy biurem rachunkowym działającym od 18 lat. Mamy bogate doświadczenie pozyskane przy prowadzeniu rachunkowości firm usługowych i handlowych. Naszymi największymi atutami jest doświadczenie zawodowe, stale wzbogacana wiedza, zaangażowanie oraz przede wszystkim dbałość o szczegóły i zadowolenie Klienta.

Katowice

•Mile widziana znajomość programów: Comarch Optima, Wapro Fakir,

•praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania Word, Excel, Outlook,

•dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość i uczciwość,

•dobra komunikacja interpersonalna (praca w zespole),

•Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków / Job Description

•Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz aktualnie obowiązującymi przepisami prawa podatkowego;

•Dekretacja, księgowanie oraz kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych;

•Przygotowywanie deklaracji (VAT, CIT, PIT);

•Monitorowanie płatności oraz przygotowywanie zleceń płatności w systemie bankowym;

•Sporządzanie sprawozdań statystycznych;

•Współpraca i kontakty z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS);

•Nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz archiwizacją dokumentacji księgowej;

•Rozliczanie podróży krajowych i zagranicznych

Oferujemy / Job Benefits

•Udział w szkoleniach kierunkowych wskazanych przez pracownika;

•Rynkowe wynagrodzenie;

•Pracę w biurze w centrum Katowic;

•Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę;

•Pełną samodzielność w obsłudze klienta przy wsparciu Głównej Księgowej;

•Przyjazne i otwarte środowisko pracy, obecnie zatrudniamy 7 pracowników.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

 prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@biurobenedykt.pl

Liczba wakatów
1