Oferty pracy

Młodszy Programista C (Dział Algorytmów)

Pubikacja od
24.10.2021
Publikacja do
30.11.2021
Firma / Employer
ZF Group

Centrum Inżynieryjne ZF w Częstochowie szuka ambitnych, kreatywnych i szybko uczących się osób do pracy przy aplikacji algorytmów. Poszukujemy osób z różnym poziomem wiedzy i doświadczenia, od juniora do eksperta. Nasze algorytmy są stosowane w pojazdach na całym świecie, a ich projektowanie wymaga ciągłego rozwoju i poszerzania umiejętności w nowych obszarach.

Częstochowa

jobs.zf.com/job/Cz%C4%99stochowa-M%C5%82odszy-Programista-C-%28Dzia%C5%82-Algorytm%C3%B3w%29-WP-42-200/727167701/

• Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat;

• Znajomość języka C;

• Dobre umiejętności analizowania, rozwiązywania problemów i pracy w zespole;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

• Wiedza z teorii sterowania, przetwarzania sygnałów cyfrowych, metod numerycznych;

• Podstawowa znajomość magistral samochodowych (CAN, CAN FD, Automotive Ethernet);

• Umiejętność obsługi narzędzi Vector (CANoe, CANape, CANanalyzer);

• Znajomość standardów branży automotive (m.in. ISO-26262, Automotive SPICE, IATF16949).

Zakres obowiązków / Job Description

• Tworzenie i dostosowywanie algorytmu związanego z funkcjonalnością automatycznego hamowania awaryjnego (AEB);

• Implementacja algorytmu w języku C;

• Przygotowywanie oraz analiza dokumentacji algorytmu;

• Testowanie algorytmów w pojazdach na torach testowych.

Oferujemy / Job Benefits

• Specjalistyczne szkolenia z bezpiecznej jazdy oraz możliwość testowania algorytmów w prototypowych modelach samochodów na torach testowych;

• Pracę z najnowszymi technologiami przyszłości ADAS w obszarze autonomicznej jazdy;

• Wsparcie rozwoju pracownika;

• Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;

• Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;

• Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;

• Pakiet relokacyjny;

• Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Kontakt: Anna Zygmulka-Reszka, e-mail: anna.zygmulka-reszka@zf.com, tel. +48 34 343 4883 Link do aplikowania:  jobs.zf.com/job/Cz%C4%99stochowa-M%C5%82odszy-Programista-C-%28Dzia%C5%82-Algorytm%C3%B3w%29-WP-42-200/727167701/

Liczba wakatów
1