Oferty pracy

Młodszy programista C# .NET

Pubikacja od
03.03.2021
Publikacja do
23.05.2021
Firma / Employer
Datio Sp. z o.o.

Firma Datio Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i wdrażaniem nowoczesnego systemu ERP enova365. Działamy na rynku już od niemal 11 lat jako liczący się autoryzowany partner enova365 w Polsce. Tworzymy młody i zgrany zespół do zadań specjalnych! Jeśli chcesz do niego dołączyć, prześlij nam swoje CV.

Katowice, w sąsiedztwie UE

- mile widziana praktyka w programowaniu C#,

- umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych,

- komunikatywność, dokładność, terminowość,

- doświadczenie komercyjne w tworzeniu rozwiązań w systemach ERP będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków / Job Description

- wsparcie zespołu wdrożeniowego w zakresie implementacji systemu ERP,

- tworzenie i rozwój rozwiązań informatycznych,

- testowanie rozwiązań informatycznych,

- opracowywanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy / Job Benefits

- umowę o zlecenie/ o pracę, pełny etat,

- elastyczny czas pracy dostosowany do grafiku zajęć/możliwość pracy zdalnej,

- pakiet szkoleń podstawowych i zaawansowanych,

- pracę pełną wyzwań,

- możliwość realizacji własnych pomysłów,

- stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Prosimy przesyłać CV poprzez zgłoszenie lub na adres rekrutacja@datio.pl

Liczba wakatów
1