Oferty pracy

Młodszy Promotor Marki

Pubikacja od
04.10.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
Foton Technik Sp. z o.o.

Realizujemy systemy fotowoltaiczne od A do Z dla Klientów na terenie całej Polski. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i cały czas poszerzamy ofertę produktów. Mamy największe doświadczenie w Polsce Zapewniamy kompleksową usługę doradztwa, projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Katowice i okolice

  • Komunikatywność,
  • Otwartość,
  • Chęć do rozwoju w strukturach sprzedaży
Zakres obowiązków / Job Description
  • Nawiązywanie kontaktów sprzedażowych z potencjalnymi Klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki Foton Technik na rynku!
  • Współpraca z Przedstawicielami handlowymi.
Oferujemy / Job Benefits
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • Zarobki 1.500 – 5.000 zł (zależne od wyników),
  • Wsparcie Opiekuna Regionu oraz Managera,
  • Elastyczny grafik.
  • Dodatkowo: Możliwość rozwoju w ramach struktury organizacji, Pełen pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
Wynagrodzenie brutto / Salary
1500-5000
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Proszę wysłać CV na adres:ellen.chkhitadze@fotontechnik.pl lub aplikować za pośrednictwem linku rekrutacyjnego: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Liczba wakatów
4