Oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Controllingu Personalnego

Pubikacja od
20.04.2021
Publikacja do
09.05.2021
Firma / Employer
Synthos S.A.

Grupa Synthos to jeden z największych producentów surowców chemicznych w Polsce, który istnieje na rynku od ponad 70 lat. Zatrudniamy blisko 3200 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce i za granicą: Oświęcim, Kraków, Sochaczew, Kralupy (Republika Czeska), Ribécourt i Wingles (Francja), Breda (Holandia). Siedziba główna firmy mieści się w Oświęcimiu, gdzie ulokowane jest również nasze Centrum Badawczo - Rozwojowe. W Europie i na świecie jesteśmy znani z wiodącej pozycji w produkcji kauczuków syntetycznych oraz polistyrenu do spieniania, jednak nasza działalność jest zdecydowanie szersza i opiera się na pięciu głównych segmentach: - kauczuki syntetyczne i materiały do opon, - materiały izolacyjne (EPS, XPS, PS), - dyspersje, kleje i lateksy, - środki ochrony roślin, - kosmeceutyki i suplementy diety. Produkowane przez nas wyroby chemiczne są wykorzystywane jako surowce i produkty pośrednie przede wszystkim w branży motoryzacyjnej, budowlanej i w branży opakowań, a także w sektorze rolnym, przemyśle drzewnym, papierniczym i kosmetycznym.

Oświęcim

1. Wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, finanse, controlling).

2. Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 – warunek konieczny.

3. Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point).

4. Otwartość na naukę.

5. Umiejętność pracy pod presją czasu i na wielu projektach równocześnie.

6. Bardzo dobra organizacja pracy.

7. Zdolność analitycznego myślenia.

8. Komunikatywność i nastawienie na współpracę w grupie.

9. Dyskrecja i wysoka kultura osobista.

10. Terminowość, odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie.

Zakres obowiązków / Job Description

1. Wsparcie zespołu w procesach planowania i kontroli budżetu zatrudnienia i wynagrodzeń Grupy Kapitałowej.

2. Przygotowywanie danych do analiz kadrowo-płacowych i benefitów pracowniczych w oparciu o dane wewnętrzne/ tworzenie raportów.

3. Przygotowywanie danych kadrowo-płacowych celem udziału w badaniach rynkowych i raportach płacowych.

4. Obsługa administracyjna benefitów pracowniczych.

5. Współpraca z lokalizacjami rozproszonymi geograficznie w zakresie analiz, budżetów i innych procesów controllingu personalnego HR.

Oferujemy / Job Benefits

1. Stabilne zatrudnienie.

2. Umowę o pracę.

3. Elastyczny czas pracy (8h dziennie/ rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00).

4. Możliwość pracy zdalnej.

5. Kursy, szkolenia, e-learning.

6. Świadczenia w ramach ZFŚS.

7. Dofinansowanie do żłobków i przedszkoli.

8. Paczki mikołajowe i konkursy dla dzieci.

9. Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

10. Kartę sportową na atrakcyjnych warunkach.

11. Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie krótkiego formularza i załączenie CV klikając w następujący link: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=3318861&cfg=3547c91e1324482a92efbd3ed9a12e64&fromSkk=1618899729604&ejoId=30999&ejorId=55044&comId=20002736.

Liczba wakatów
1