Oferty pracy

Młodszy specjalista ds. pozyskiwania klientów

Pubikacja od
05.10.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
Athena Investments Dom Maklerski S.A.

Athena Investments Dom Maklerski S.A. to prężnie rozwijająca się firma współpracująca z zagranicznymi Partnerami. Inwestujemy w jak najlepszy poziom naszych pracowników, stale poprawiamy jakość naszych usług.

Katowice

Profil kandydata, czyli to jakim Cię widzimy:

  • posiadasz umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami,
  • dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe,
  • nie boisz się nowości i lubisz się uczyć, zdobywać nowe umiejętności,
  • dodatkowym atutem jest znajomość rynku FOREX, CFD, OTC Instrumentów Pochodnych,
  • posiadanie doświadczenia w sprzedaży będzie mile widziane.
Zakres obowiązków / Job Description

Opis stanowiska, czyli zadania, które na Ciebie czekają:

  • telefoniczny kontakt z osobami zainteresowanymi ofertą,
  • utrzymywanie relacji z potencjalnymi Klientami,
  • udzielanie Klientom niezbędnych informacji oraz pomoc w kompletowaniu odpowiednich informacji i dokumentów,
  • informowanie o aktualnej ofercie Partnera.
Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy, czyli to, co od nas otrzymasz:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz atrakcyjny system prowizyjny,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • praca w pozytywnej atmosferze.
Wynagrodzenie brutto / Salary
3000-3500
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Wyślij swoje CV przez formularz: www.aidm.pl/aplikuj/

Liczba wakatów
5