Oferty pracy

Młodszy Tester systemów wbudowanych (Python)

Pubikacja od
07.10.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
ZF Group

Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za testowanie zaawansowanych aktywnych systemów bezpieczeństwa ADAS w samochodach. Twoim zadaniem będzie automatyzacja procesów testowych z użyciem języka Python i zaawansowanych systemów testujących HIL (Hardware in the loop) i SIL (Software in the loop).

Częstochowa
Link do strony z ofertą

jobs.zf.com/job/Czestochowa-M&

Nasze oczekiwania:

• Wykształcenia wyższego, preferowane: elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka, matematyka bądź pokrewne (możliwe też zatrudnienie studentów ostatnich lat);
• Umiejętności programowania, preferowany język Python;
• Podstawowej wiedzy z zakresu elektroniki i sprzętu laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr);
• Dobrych zdolności komunikacyjnych w mowie i piśmie, również w języku angielskim;
• Umiejętności szybkiego uczenia się i adaptacji do dynamicznego środowiska pracy;
• Otwartości na potencjalne podróże służbowe.

Zakres obowiązków / Job Description

Twoje zadania:

• Implementacja i wykonywanie testów systemów wbudowanych ADAS (kamery i radary);
• Tworzenie skryptów testowych w środowisku Python;
• Raportowanie statusu testów oraz tworzenie niezbędnej dokumentacji;
• Analiza wymagań systemowych oraz błędów wykrytych w procesie testowania.

Oferujemy / Job Benefits

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Dostaniesz możliwość pracy z najnowszymi technologiami  – ADAS, autonomous driving;
• Panuje u nas przyjazna atmosfera i zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów;
• Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
• Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej;
• Oferowany przez nas pakiet socjalny obejmuje: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system „MyBenefit”;
• Dla osób spoza Częstochowy zapewniamy pakiet relokacyjny.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę
Kontakt: Anna Zygmulka-Reszka, e-mail: anna.zygmulka-reszka@zf.com, tel. +48 34 343 4883 Link do aplikowania: jobs.zf.com/job/Czestochowa-M&
Liczba wakatów
1