Oferty pracy

PEOPLE (płatny PROGRAM MANAGERSKI w UPC Polska)

Pubikacja od
07.04.2021
Publikacja do
23.05.2021
Firma / Employer
UPC Polska

Kim jesteśmy?

Będąc częścią Liberty Global, UPC jest największym dostawcą multimedialnej rozrywki, zapewniając dostęp do szerokopasmowego Internetu i telewizji w Polsce. Mamy ponad 1,5 miliona klientów korzystających z szybkiego, szerokopasmowego Internetu, wideo i telefonii.

Dostarczamy naszym klientom Internet o prędkości do 1 GB/s, a w ramach badania SpeedTest.pl zostaliśmy uznani za najszybszego dostawcę Internetu w 2020 roku wśród ogólnopolskich sieci.

Jesteśmy organizacją zorientowaną na pracę zespołową, w której potrzeby naszych klientów są w centrum wszystkiego, co robimy.

Poland – Warsaw or Katowice

lgvmcandidate.ambertrack.global/upcgraduates2021/CandidateLogin.aspx

Co Ty możesz zaoferować nam?

• Ukończone studia wyższe (lub spodziewane ukończenie niebawem) i gotowość do podjęcia pracy we wrześniu 2021 r,

• Wyróżniająca Cię pasja do tematyki nowoczesnych metod zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii czy employer brandingu (dodatkowy atut),

• Znajomość mediów społecznościowych i wiedzę, w jaki sposób można je skutecznie wykorzystać do budowania wizerunku pracodawcy,

• Jesteś obywatelem UE lub posiadasz zezwolenie na pobyt w Polsce,

• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i języka polskiego (co najmniej na poziomie C1),

• Podejście pro-klienckie i doskonałe umiejętności niezbędne do efektywnej pracy zespołowej,

• Elastyczność i szybkość w działaniu oraz silne nastawienie na efekt i szukanie rozwiązań,

• Umiejętność i chęć budowania dobrych, trwałych relacji jak również zarządzania oczekiwaniami klientów wewnętrznych.

Zakres obowiązków / Job Description

Czego możesz się spodziewać:

• Dołączysz do 3-letniego programu rozwojowego złożonego minimum z 3. rotacji (trwających sześć lub dwanaście miesięcy każda) na różne stanowiska w obszarach: o Employer Branding i Rekrutacja o Analityka HR o Szkolenia i rozwój o Komunikacja wewnętrzna,

• Dowiesz się, jak zapewnić wszechstronne wsparcie w zakresie obszarów i procesów hr-owych i współpracować z klientami wewnętrznymi w celu budowania zespołów, identyfikowania talentów, tworzenia planów rozwoju, wdrażania rozwiązań do zarządzania wydajnością i tworzenia efektywnej kultury pracy,

• Będziesz współpracować z agencją employer branding’ową i zespołem Talent Acquisition, aby efektywnie budować pozytywną markę pracodawcy na rynku • Wesprzesz nas w budowaniu wizerunku pracodawcy wśród szkół i organizacji studenckich,

• Zajmiesz się koordynowaniem i wdrażaniem innowacyjnych projektów HR w całej firmie,

• Staniesz się częścią agile’owej kultury organizacyjnej, ściśle współpracując z kolegami z innych spółek Grupy Liberty Global.

Oferujemy / Job Benefits

Co możemy Ci zaoferować:

• 3-letni płatny program managerski w oparciu o umowę o pracę na czas programu, z wynagrodzeniem na start w wysokości 7 000 zł brutto,

• Możliwość odbycia rotacji międzynarodowej w obrębie innych zagranicznych spółek wchodzących w skład grupy Liberty Global (np. Wielka Brytania, Holandia),

• Możliwość dołączenia do zespołu UPC na stałe, po pomyślnym zakończeniu programu,

• Bogaty pakiet benefitów obejmujący dostęp do platformy MyBenefit, prywatna opieka medyczna, usługi UPC w promocyjnej ofercie dla pracowników i wiele innych,

• Ustrukturyzowany program nauki i rozwoju idący w parze z codziennym życiem zawodowym.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Programie “Step Forward”, porozmawiaj z naszymi ekspertami podczas jednej z naszych sesji UPC Insight – dołącz do wydarzenia! Poniedziałek 19 kwietnia i wtorek 20 kwietnia