Oferty pracy

Płatny Program Stażowy - MS Excel

Pubikacja od
04.10.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
PwC Service Delivery Center

Zespół wsparcia audytu finansowego (Assurance) w PwC Service Delivery Center w Katowicach świadczy kompleksowe usługi dla ponad 30 krajów. Zakres świadczonych usług obejmuje zadania z zakresu audytu finansowego, które skupiają się głównie na weryfikacji poprawności sprawozdań finansowych zgodnie z lokalnymi lub międzynarodowymi standardami rachunkowości, przeprowadzaniu testów detalicznych koniecznych do wydania opinii z badania sprawozdania finansowego przez biegłych rewidentów oraz wsparciu fazy planowania i analizie danych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Katowice
Link do strony z ofertą

  bit.ly/excel_staz

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana,

  • Znajomość programu MS Excel w stopniu dobrym,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Dokładność, skrupulatność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dyspozycyjność minimum 32 godziny w tygodniu.

Zakres obowiązków / Job Description
  • Weryfikacja faktur oraz wprowadzanie danych do systemu,
  • Zapewnienie spójności i kompletności analizowanych danych,
  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta.
Oferujemy / Job Benefits
  • Pięciomiesięczny płatny staż w oparciu o umowę zlecenia,

  • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie opiekuna (Buddy Program),

  • Program BeWell@PwCSDC, w tym dodatkowe ubezpieczenia, cyklicznie organizowane aktywności Wellness, karta MultiSport,

  • Szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, technicznych oraz nowoczesne platformy szkoleniowe,

  • Hybrydowy model pracy

  • Nowoczesne biuro w centrum Katowic.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Aplikuj:  bit.ly/excel_staz

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności: bit.ly/Przetwarzanie_Danych_Kandydaci

Liczba wakatów
powyżej 1