Oferty pracy

Płatny program stażowy w obszarze finansów

Pubikacja od
16.04.2021
Publikacja do
31.05.2021
Arvato Polska Sp. z o.o. z siedz. w Warszawie Oddz. "BPO Finance & Accounting"

W Arvato Financial Solutions realizujemy profesjonalne usługi finansowe takie, jak: księgowość, monitoring należności oraz procesy AML. Oferujemy pracę w nowoczesnych centrach finansowych w obszarze procesów płatnościowych oraz księgowych.

Katowice

-Masz ukończone studia licencjackie lub/ oraz kontynuowane studia II stopnia w obszarze rachunkowości/ finansów/ administracji/ germanistyki/ filologii angielskiej?

-Posługujesz się językiem niemieckim lub angielskim w stopniu komunikatywnym?

-Postawa "mogę to zrobić!/ da się to zrobić!" nie jest Ci obca?

-Posiadasz szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne/ interpersonalne?

-Lubisz pracować w zespole?

-Cechuje Cię skrupulatność?

-Chcesz zyskać praktyczne doświadczenie?

Jeśli na większość z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to świetnie - bo szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków / Job Description

-Wsparcie zespołu płatności w weryfikacji danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu księgowego,

-Codzienna praca z systemem SAP,

-Walidacja danych dot. kont klienta oraz alokacji płatności,

-Radzenie sobie z codziennymi zadaniami ad-hoc.

Oferujemy / Job Benefits

Możemy zaproponować Ci:

-Umowę o staż absolwencki (3-miesięczny staż płatny, pełny etat) z możliwością późniejszego zatrudnienia w oparciu umowę o pracę,

-Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00/ 9:00 – 16:00/ 17:00

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Link aplikacyjny: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=09142a7ddb2d4bfeae21a98678d707c0

Liczba wakatów
5