Oferty pracy

Płatny staż w księgowości

Pubikacja od
10.04.2019
Publikacja do
30.06.2019
Firma / Employer
FAMUR S.A.
Katowice

Nasze wymagania:

•student ostatniego roku lub absolwent studiów na kierunku rachunkowość, ekonomia lub pokrewne,

•znajomość podstaw rachunkowości,

•mile widziane doświadczenie w księgowości (praktyka, staż),

•dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu,

•umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,

•samodzielność, dokładność, komunikatywność.

Zakres obowiązków / Job Description

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

•wspieranie pracowników działu księgowości w wykonywanych zadaniach,

•wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,

•ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych,

•wystawianie faktur,

•pomoc w księgowaniu wyciągów bankowych.

Oferujemy / Job Benefits

Oferujemy:

•zatrudnienie na podstawie umowy o staż na okres 3 miesięcy, a po zakończeniu okresu stażu zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

•wynagrodzenie stażowe,

•możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów,

•możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.).

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o praktykę absolwencką

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Liczba wakatów
1