Oferty pracy

Pomoc w księgowości

Pubikacja od
02.04.2019
Publikacja do
30.06.2019
Firma / Employer
Biuro Rachunkowe JJ Sp.z o.o.

Jesteśmy biurem rachunkowym obsługującym osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą jak i spółki prawa handlowego.

Gliwice

Studia kierunkowe z zakresu rachunkowości.

Zakres obowiązków / Job Description

Pomoc w pracy pracowników biura rachunkowego, dekretacja dokumentów, wprowadzanie dokumentów do programu księgowego.

Oferujemy / Job Benefits

Umowę zlecenie.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

CV na adres:  biuro.gliwice@jj.com.pl

+ Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)”.

Liczba wakatów
1