Oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY

Pubikacja od
13.02.2019
Publikacja do
30.06.2019
Firma / Employer
MARCOTRAN POLSKA

Marcotran Polska - firma transportowo-logistyczna zatrudniająca ponad 300 osób działająca na polskim rynku od 20 lat. Marcotran Group – posiada oddziały na całym świecie, mamy biura w 9 krajach: Hiszpania – gdzie znajduje się siedziba główna, ale także Włochy, Francja, Portugalia, Niemcy, Maroko, Rosja, Meksyk i oczywiście Polska.

PYSKOWICE

Chęć do pracy, status studenta.

Zakres obowiązków / Job Description

Jesteśmy zainteresowani współpracą z różnymi uczelniami na Śląsku, oferujemy program praktyk dla studentów. Praktyki można odbyć w dziale Transportu, Logistyki, Kadr, Kontroli floty i Administracji.

Oferujemy / Job Benefits

W naszej firmie możesz pracować w międzynarodowym środowisku, w którym będziesz miał szansę rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w wielonarodowościowym przedsiębiorstwie. Ponadto możemy zaoferować stanowisko po zakończeniu praktyki / stażu - co każdorazowo jest uzależnione od decyzji menedżera.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

Prześlij CV na adres: rekrutacja@marcotran.pl

Liczba wakatów
5