Oferty pracy

Pracownik biurowy

Pubikacja od
14.04.2021
Publikacja do
13.05.2021
Firma / Employer
Kariera Service

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE. Świadczymy usługi pośrednictwa pracy dla osób nieaktywnych zawodowo oraz organizujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Sosnowiec
  • doświadczenie w pracy z dokumentami,
  • zaangażowanie,
  • dobra znajomość social media,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w kontakcie z pracodawcami,
  • mile widziane status studenta,
  • mile widziane lub status osoby zarejestrowanej w urzędzie pracy.
Zakres obowiązków / Job Description
  • przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej,
  • przygotowywanie dokumentacji stażowej,
  • kontakt z lokalnymi firmami, w celu znalezienia zatrudnienia osobom biorącym udział w projektach,
  • rozmowy ze stażystami,
  • działania marketingowe z wykorzystaniem social media
Oferujemy / Job Benefits
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę,
  • praca ok. 80h w miesiącu,
  • elastyczne godziny pracy.
Wynagrodzenie brutto / Salary
1000-2500
Wymiar czasu pracy / Job type
1/2 etatu
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: firma@karieraservice.pl. W temacie proszę wpisać nr ref: PB/04/KS/2021

Liczba wakatów
1