Oferty pracy

Pracownik zespołu logistycznego E-commerce

Pubikacja od
18.02.2019
Publikacja do
18.08.2019
Firma / Employer
Decathlon

Decathlon to miejsce jednoczące pasjonatów sportu wokół jednego celu – Czynimy Sport Dostępnym dla Wielu. Obecnie zatrudniamy ponad 77 000 osób na całym świecie. Naszą misją jest szerzenie wartości i pokazywanie możliwości, jakie daje praca w firmie, aby wyzwolić, pielęgnować oraz rozpowszechniać radość z bycia Decathlończykiem. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Gliwice

Jesteś pasjonatem sportu, który ciągle szuka nowych wyzwań? W życiu codziennym jesteś zdecydowany i odważny, otwarty i odpowiedzialny? Uwielbiasz pracować z ludźmi i cenisz szczere relacje? Szukasz pracy w której będziesz mógł rozwijać swoje kompetencje ? A może miejsca gdzie zdobędziesz swoje pierwsze zawodowe doświadczenie? Jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy? Studiujesz i chciałbyś być niezależny finansowo? Masz mniej czasu i możesz pracować w niepełnym wymiarze etatu (1/2 lub 3/4 etatu)? Nie ma problemu! W DECATHLON to właśnie Ty decydujesz w jakim wymiarze etatu chcesz pracować! Bez obaw, dostosujemy Twój grafik do Twoich zajęć na uczelni! Oferowane etaty: ½, ¾, pełny etat Chętnie Cię poznamy!

Zakres obowiązków / Job Description

- bierzesz udział w rozwijaniu sektora logistycznego E-commerce dla Decathlon Polska, Czechy oraz Słowacja;

- przygotowujesz i kontrolujesz realizację oraz wysyłkę zamówień dla klientów indywidualnych;

- dbasz o zachowanie najkrótszych terminów i najwyższej jakości dostaw do klientów;

- w razie potrzeby utrzymujesz kontakt z działem Customer Service;

- masz wpływ na wizerunek naszej firmy za granicą poprzez obsługę klienta indywidualnego sprzedaży internetowej Decathlon w Polsce, Czechach oraz na Słowacji.

Oferujemy / Job Benefits

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

- interesującą pracę w młodym i energicznym zespole oraz doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się branży E-commerce;

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

- atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, zniżki pracownicze);

- szkolenia z zakresu procesów logistycznych;

- projekty indywidualne dostosowane do Twoich zainteresowań;

- regularna możliwość udziału w zajęciach i zawodach sportowych wraz z zespołem Decathlon;

- elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb.

Wynagrodzenie brutto / Salary
3100
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV za pośrednictwem poniższego linku: system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx