Oferty pracy

Praktykant ds. realizacji projektów (ECK/1/PSPB)

Pubikacja od
17.06.2021
Firma / Employer
Rudzka Agencja Rozwoju „Inwestor” Sp. z o.o

Rudzka Agencja Rozwoju „Inwestor” Sp. z o.o.  -  Biuro Projektów

Ruda Śląska
Link do strony z ofertą

www.rarinwestor.pl

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach preferowane kierunki: Finanse menadżerskie, Międzynarodowe stosunki gospodarcze, Przedsiębiorczość i finanse.

Zakres obowiązków / Job Description

Praktyka w Biurze Projektów.

Oferujemy / Job Benefits

Możliwość odbycia praktyki obowiązkowej lub dodatkowej.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

RAR „INWESTOR” Sp. z o.o. ul. Wolności 6, 41-700 Ruda Śląska

tel.  32 248 77 86 w. 21  (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00)

sekretariat@rarinwestor.pl

Liczba wakatów
stała oferta (3 osoby w jednym okresie)