Oferty pracy

Praktykant w dziale Usług Księgowych

Pubikacja od
16.04.2021
Publikacja do
15.05.2021
Firma / Employer
KPMG

Będąc częścią globalnej organizacji niezależnych firm audytorsko-doradczych, już od 30 lat świadczymy usługi profesjonalne na polskim rynku. Zatrudniamy blisko 2 000 osób w siedmiu biurach. Nasi pracownicy, ich profesjonalizm i wiedza stanowią unikalną wartość rynkową. Zatrudniamy wysokiej klasy wykwalifikowanych menedżerów oraz absolwentów najlepszych uczelni polskich i zagranicznych, którzy stale uzupełniają wiedzę, zdobywając profesjonalne kwalifikacje zawodowe i podążając najnowszymi trendami szkoleniowymi. Ugruntowaną pozycję KPMG na rynku w Polsce potwierdza stała obecność w czołówce rankingów i zestawień oceniających pracę firm audytorskich i doradczych.

Katowice

Oczekujemy:

-statusu studenta IV, V roku lub statusu absolwenta finansów i rachunkowości, ekonomii,

-zainteresowania zagadnieniami księgowymi i chęci rozwoju się w tym kierunku,

-pierwszego doświadczenia w obszarze księgowym -dobrej znajomości języka angielskiego (również w zakresie terminologii biznesowo-księgowej),

-bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office -zdolności analitycznych,

-dyspozycyjności.

Zakres obowiązków / Job Description

Twoje zadania:

-wsparcie zespołu w przygotowywaniu dokumentacji księgowo -podatkowej,

-weryfikacja dokumentów pod względem poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej,

-przygotowanie raportów, zestawień i realizacja innych prac zleconych przez zespół.

Oferujemy / Job Benefits

 -płatne praktyki oraz współpracę w ramach umowy zlecenia,

-możliwość praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu rachunkowości, finansów,

-możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowej firmie oraz pracę dla klientów różnych branż.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Wypełnienie formularza aplikacyjnego: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a8cf0a81f768456681656b0744daf0d7

Liczba wakatów
1