Oferty pracy

Praktykantka w dziale kadr

Pubikacja od
05.03.2019
Publikacja do
30.09.2019
Firma / Employer
Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.

Tenneco jest jednym z producentów komponentów i systemów na światowym rynku motoryzacyjnym. Profil firmy opiera się na projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji systemów kontroli emisji spalin (układy wydechowe) oraz systemów kontroli trakcji (amortyzatory). Amerykańska korporacja Tenneco ma swoje przedstawicielstwa w Polsce - zakład produkcji amortyzatorów w Gliwicach (Tenneco Automotive Eastern Europe) oraz zakłady produkujące układy wydechowe (Tenneco Automotive Polska w Rybniku i Tenneco Silesia w Stanowicach). W Gliwicach i w Rybniku działają centra inżynieryjne, zajmujące się badaniami i rozwojem.

Rybnik

•studentka,

•znajomość języka angielskiego,

•bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Zakres obowiązków / Job Description

Obowiązki:

•pomoc w pracach administracyjno-biurowych,

•wpinanie dokumentów do akt osobowych,

•zakładanie akt osobowych nowo przyjętych pracowników.

Oferujemy / Job Benefits

•praktykę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

CV w języku polskim prosimy o przeslnie na adres mailowy: rekrutacja.rybnik@taeu.com

Liczba wakatów
1