Oferty pracy

Praktykant/Stażysta

Pubikacja od
09.02.2021
Publikacja do
31.07.2021
Firma / Employer
WĘGLOKOKS S.A.

WĘGLOKOKS S.A. to silna marka zrzeszająca przedsiębiorstwa z sektora górniczego, hutniczego, energetycznego i logistycznego. To także największy w Polsce eksporter węgla energetycznego, operator logistyczny i handlowy. Wśród polskich i zagranicznych kontrahentów marka WĘGLOKOKS od 65 lat jest synonimem rzetelności i najwyższej jakości.

Katowice
Województwo / Region
wielkopolskie
  • zaangażowanie,
  • dyspozycyjność.
Zakres obowiązków / Job Description
  • praktyka w Dziale Administracji wprowadzanie faktur do systemu,
  • prace organizacyjne w kancelarii.
Oferujemy / Job Benefits

Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z wieloletnią tradycją.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

Proszę o przesłanie cv rekrutacja@weglokoks.com.pl

Liczba wakatów
5