Oferty pracy

Praktyki na stanowisku specjalisty ds. marketingu

Pubikacja od
13.07.2021
Publikacja do
20.12.2021
Firma / Employer
TJSoft sp. z.o.o

Zgłoszenia24.pl to Polski startup z Katowic tworzący od 2014r najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie oprogramowania na rynkach, gdzie prowadzone są zapisy i zgłoszenia. Docieramy do innych firm z szerokiego zakresu branż proponując autorskie oprogramowanie i know-how. Nasze oferta pozwala wielu małym i średnim firmą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz budować swój kontakt z klientem na miarę XXI wieku. Firmę tworzy kilka ambitnych i doświadczonych osób co daje szerokie możliwości co do kreowania tego w którym kierunku projekt będzie się rozwijał.

Zdalne (z możliwością szkolenia w Katowicach)

-Otwartość na pracę z ludźmi oraz chęć podejmowania nowych wyzwań,

-Podstawowa znajomość pakietu Office,

-Wysoka komunikatywność, kreatywne podejście, chęć rozwoju,

-Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Zakres obowiązków / Job Description

-Kontakt z potencjalnymi klientami,

-Opracowywanie strategii marketingowych,

-Monitorowanie i analiza rynku / analiza efektywności,

-Raportowanie w prostym systemie CRM.

Oferujemy / Job Benefits

-Możliwość budowy pasywnego przychodu za pomocą prowizji od osiągniętego efektu,

-Realny wkład w rozwój firmy poprzez możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

-Bezpośredni kontakt z prezesem firmy,

-Zdobycie doświadczenia w pracy w systemie CRM,

-Możliwość dalszej współpracy.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

zgloszenia24.pl/f/formularz-aplikacyjny-na-praktyki

Liczba wakatów
3