Oferty pracy

Praktyki studenckie

Pubikacja od
18.03.2021
Publikacja do
30.06.2021
Firma / Employer
NEX Biuro Rachunkowe

W NEX świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Nasz cel to usprawnienie i podnoszenie jakości procesów księgowych. Posiadamy sprawdzone metody wykorzystywane w księgowości firm funkcjonujących w kraju i za granicą. Sprawiamy że biznes jest łatwiejszy a księgowość efektywna i bezpieczna.

Plac Wolności 3/4a, 40-078 Katowice

- status studenta,

- komunikatywność,

- umiejętność posługiwania się pakietem MS Office.

Zakres obowiązków / Job Description

- bieżąca pomoc przy realizowanych zadaniach,

- wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji księgowej,

- nadzorowanie elektronicznego obiegu dokumentacji,

- księgowanie oraz archiwizacja dokumentacji finansowej,

- aktywna komunikacja z klientami.

Oferujemy / Job Benefits

- zdobycie wiedzy merytorycznej jak i praktycznego przygotowania,

- elastyczne godziny praktyk,

- po zakończonych praktykach (czas trwania zgodnie z wymogami uczelni) możliwość przejścia rekrutacji na stanowisko asystenta(ki) ds.księgowości.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Praktyka bezpłatna

CV oraz list motywacyjny na adres mailowy adam@nex.katowice.pl

Liczba wakatów
1