Oferty pracy

Programista

Pubikacja od
15.03.2021
Publikacja do
09.05.2021
Stanowisko / Job title
Programista
Firma / Employer
GLK Multimedia sp. z o.o.

Jesteśmy firmą e-learningową. Tworzymy szkolenia e-learningowe, platformy e-learningowe, animacje i prezentacje, portale i strony edukacyjne.

Łódź
Województwo / Region
łódzkie

Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:

 Praktycznej znajomość języka PHP

 Znajomości zasad programowania obiektowego

 Znajomości relacyjnych baz danych np. MySQL

 Znajomości HTML, CSS oraz JavaScript

 Podstawowej znajomości Git

 Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy

 otwartości na nowe rozwiązania

 Zdolności analitycznego myślenia

Dodatkowym atutem będzie:

 Znajomość CMS Wordpress oraz WooCommerce

 Znajomość programowania pluginów/szablonów Wordpress

 Znajomość fremeworka Symfony/Laravel

Zakres obowiązków / Job Description

•Uczestnictwo w projektowaniu i tworzeniu nowych rozwiązań zgodnie z wymaganiami.

•Utrzymanie i modernizacja istniejących aplikacji internetowych.

•Analiza wymagań, tworzenie specyfikacji technicznej.

•Dbanie o czytelność, jakość, wydajność i bezpieczeństwo kodu.

Oferujemy / Job Benefits

•Fajną pracę w młodym i kreatywnym zespole.

•Ciekawe i wszechstronne wyzwania.

•Rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.

•W gratisie świetna atmosfera.

•Pracę dla największych firm w Polsce i na świecie.

•Liczne premie, bonusy, benefity, adekwatne wynagrodzenie.

Wynagrodzenie brutto / Salary
Junior od 4000 zł. netto, Senior od 6000 zł. netto
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Rozmowa kwalifikacyjna

kontakt@welearning.pl

www.welearning.pl

Liczba wakatów
1