Oferty pracy

Programista PHP - praktyki płatne

Pubikacja od
15.03.2021
Publikacja do
01.07.2021
Firma / Employer
BioStat Sp. z o.o.

Biostat® posiada status jednostki naukowej nadany przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Pracujemy rzetelnie od 17 lat. Realizujemy projekty B+R, badawcze i cyfrowe skierowane do środowisk naukowych, biznesowych i medycznych w oparciu o nasze systemy takie jak: eCRF.bizTM, LabSites, SurvGo, Cati-system czy Medfile oraz dedykowane autorskie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Kompleksowo wspieramy naszych Partnerów w innowacyjnych projektach badawczo-rozwojowych, cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych.

Rybnik / home office
Link do strony z ofertą

www.biostat.com.pl/programista.php

Oczekiwania wobec kandydatów:

- dobra znajomość baz danych (MySQL),

- podstawowa znajomość języka PHP,

- język angielski - komunikatywny w mowie i piśmie (mile widziana znajomość drugiego języka),

- studia wyższe z kierunków: informatyka, informatyka stosowana, automatyka i robotyka oraz pokrewne,

- kreatywność w działaniu,

- komunikatywność,

- samodzielność.

Zakres obowiązków / Job Description

Zapraszamy do rekrutacji na praktyki/staże na stanowisku Programista PHP w renomowanej agencji badawczej BioStat® z Rybnika. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie innowacyjnych aplikacji webowych, które posłużą realizowaniu badań internetowych oraz rozwijaniu branży medycznej. Jej zadaniem będzie także tworzenie zaawansowanych paneli statystyk oraz aplikacji do automatycznego raportowania.

Oferujemy / Job Benefits

Warunki praktyk / staży:

- 40h tygodniowo,

- praktyki miesięczne – bezpłatne,

- praktyki dwumiesięczne – zwrot kosztów dojazdu za całe praktyki,

- praktyki trzymiesięczne – zwrot kosztów dojazdu za całe praktyki z wynagrodzeniem za 1,5 miesiąca praktyk / staży według stawki godzinowej.

Co oferujemy w zamian:

- pracę w modelu hybrydowym (70% home office i 30% biuro w Rybniku),

- możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia, w branży analitycznej,

- dostęp do najnowszych technologii związanych z analizą danych, przyjazną atmosferę,

- firmowy parking,

- nielimitowaną i najlepszą kawę w mieście.

Dla najlepszych możliwość stałej współpracy!

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie swojego CV na adres praca@biostat.com.pl wpisując w tytule wiadomości PROGRAMISTA - praktyki płatne. Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Liczba wakatów
3