Quality Engineer Business Group Europe (BGEU) - Postgraduate Program

Pubikacja od
07.10.2021
Publikacja do
20.12.2021
Firma / Employer
Autoneum Poland Sp. z o.o.

Autoneum jest globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania akustyką i termiką w pojazdach. Jako partner producentów pojazdów osobowych na całym świecie, Autoneum dostarcza wielofunkcyjne komponenty i technologie do ochrony przed hałasem i ciepłem, tym samym podnosząc komfort i wartość pojazdu. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i unikalnej wiedzy technologicznej, Autoneum opracowuje i produkuje systemy i komponenty do komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia pojazdów. Klienci Autoneum to wiodący producenci samochodów na głównych rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji. Globalna obecność i bycie blisko klienta jest nie tylko kluczowym czynnikiem sukcesu, ale także zasadniczą przewagą konkurencyjną. W związku z tym firma, której główna siedziba mieści się w Winterthur w Szwajcarii, obsługuje i prowadzi badania i rozwój na skalę globalną: Autoneum jest reprezentowane w około 50 lokalizacjach, w ponad 20 krajach i zatrudnia na całym świecie ponad 13 000 pracowników.

Katowice

  • absolwent lub student ostatniego roku studiów Inżynieryjnych / jakościowych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • nie jest wymagane doświadczenie
  • znajomość zagadnień produkcyjnych w branży motoryzacyjnej
  • łatwość w analizie i tłumaczeniu danych
  • znajomość standardów Systemów Zarządzania Jakością w przemyśle samochodowym
  • dobra znajomość narzędzi IT (znajomość program Excel na poziomie zaawansowanym)
Zakres obowiązków / Job Description

Główny cel stanowiska pracy:

  • wspieranie zadań podejmowanych przez Szefa Operacji Jakości BGEU na rzecz realizacji celów BGEU -
  • zbieranie i analizowanie raportowanych danych pod kątem działań doskonalących
  • poprawienie wydajności działań Autoneum w zakresie jakości
  • wewnętrznie i zewnętrznie improve Autoneum quality performance internal and external
  • wsparcie zakładu w zmniejszeniu ilości oraz rozwiązywanie roszczeń klientów.

Odpowiedzialność:

  • działania wspierające w zakresie realizacji celów BGEU
  • monitorowanie działań w celu realizacji celów klienta oraz BGEU
  • monitorowanie działalności fabryki pod kątem redukcji PPM oraz śledzenie planów działań w celu zmniejszenia reklamacji klientów
  • monitorowanie działań zakładu pod kątem obniżenia kosztów jakości
  • monitorowanie działań w celu redukcji ilości odpadów, PPM oraz kosztów jakości
  • wspieranie zakładów w zakresie rozwiązywania problemów w zakresie kluczowych aspektów analizy przyczyn źródłowych
  • zbieranie danych, ich ocean oraz przygotowywanie comiesięcznych raportów.
Oferujemy / Job Benefits

Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,

  • Prywatna opieka medyczna - możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach oraz włączenia członków rodziny/ partnera,
  • Ubezpieczenie grupowe - możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach,
  • Benefity Funduszu Socjalnego,
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7 a 9),
  • Karta sportowa (możliwość dołączenia na preferencyjnych warunkach),
  • Dobra atmosfera pracy,
  • Możliwość używania języka angielskiego na co dzień,
  • Możliwości udziału w szkoleniach i rozwoju
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim rekrutacja.pl@autoneum.com

Liczba wakatów
1