Oferty pracy

Referent ds ksiegowych

Pubikacja od
12.04.2021
Publikacja do
31.05.2021
Firma / Employer
EDIS Sp. z o.o.

Biuro rachunkowe Edis sp. z o.o. obecne na rynku od stycznia 2002 roku. Biuro posiada lokalizację w Tychach i Katowicach. Zatrudniamy ponad 20 osób w tym specjalistów i referentów księgowych oraz ds kadr i płac. Umożliwiamy pracę na nowoczesnych systemach księgowych Optima, Enova oraz OCR saldeo. Obsługujemy klientów z wszystkich branż, krajowych i zagranicznych. Obsługujemy spółki z o.o., akcyjne, komandytowe oraz małe firmy. Obsługujemy międzynarodowe grupy kapitałowe w zakresie zarówno księgowym jak i kadrowo-płacowym. Zapewniamy szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dla naszych pracowników.

Katowice

Studia na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Zakres obowiązków / Job Description

- zapoznanie się z systemem OCR saldeo,

- skanowanie dokumentacji oraz dekretacja w systemie OCR,

- stopniowe zapoznanie się z programem Optima,

- obsługa płatności bankowych i kasowych w programie Optima,

- weryfikacja rejestrów VAT,

- weryfikacja kont rozrachunkowych,

- inne czynności pod nadzorem bezpośredniego przełożonego

Oferujemy / Job Benefits

- naukę i szkolenie oraz prace w doświadczonym zespole,

- dostęp do nowoczesnych systemów księgowych i narzędzi,

- rozwój w zakresie zdobywania doświadczenia i wiedzy,

- możliwość wykorzystywania znajomości języka angielskiego w zakresie wiedzy księgowej i finansowej,

- udział w audytach firm,

- udział w szkoleniach wewnętrznych oraz szkoleniach zewnętrznych,

- dostęp do karnetu Multisport - miłą atmosferę i wsparcie doświadczonych kolegów w pracy,

- dla studentów studiów dziennych umożliwiamy pracę na część godzin w ramach stażu,

- po odbytym stażu podpisujemy umowę o pracę na pełny etat.

Wynagrodzenie brutto / Salary
2800,00 na stażu
Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Staż płatny

CV na adres: izabela.szandrowska@edis.net.pl

Liczba wakatów
1