Oferty pracy

Referent ds. księgowych/Młodszy księgowy

Pubikacja od
09.04.2021
Publikacja do
31.05.2021
Firma / Employer
Grupa Inwestycyjno-Finansowa Sp. z o.o.

Jesteśmy niezależną firmą, oferującą kompleksowe usługi księgowo-finansowe, obsługę kadr i płac oraz doradztwo finansowe.

Sosnowiec

Czego od Ciebie oczekujemy?:

- wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe: finanse, ekonomia, rachunkowość,

- doświadczenie w obszarze księgowości minimum 1 rok,

- dokładność i samodzielność, dobra organizacja pracy,

- bardzo dobra obsługa pakietu Office (Word, Excel),

- mile widziana umiejętność obsługi Symfonii,

- zdolność do matematyczno-analitycznego myślenia,

- umiejętność pracy w zespole,

- ukierunkowanie na rozwój i poszerzanie zakresu wiedzy.

Zakres obowiązków / Job Description
  • Obsługa, księgowanie dokumentów przedsiębiorstw rozliczanych w księgach handlowych oraz KPIR,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Analiza księgowa i podatkowa przedsiębiorstw rozliczanych w księgach handlowych,
  • Utrzymywanie relacji z klientami zgodnie ze standardami firmy,
  • Ścisła współpraca z innymi osobami w zespole,
  • Współtworzenie oraz przestrzeganie procedur i standardów funkcjonujących w biurze,
Oferujemy / Job Benefits
  • Lojalność, transparentność, partnerstwo we współpracy,
  • Realny wpływ na kształt, wizerunek i rozwój firmy,
  • Możliwość udziału w szkoleniach rozwojowych merytorycznych i innych,
  • Miejsce, gdzie inicjatywa, chęci oraz uśmiech są bardzo mile widziane i doceniane,
  • Zarobki adekwatne do wykonywanej pracy.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

CV proszę wysłać na adres: biuro@grif.com.pl Prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę Inwestycyjno-Finansową Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu ul. Mazowiecka 5 zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Grupa Inwestycyjno-Finansowa Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Mazowiecka 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Liczba wakatów
1