Oferty pracy

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Pubikacja od
15.05.2019
Publikacja do
14.07.2019
Firma / Employer
BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Firma BDO obecna jest na polskim rynku od ponad 25 lat. Jesteśmy jedną z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Od zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Wśród klientów BDO znajdują się przedsiębiorstwa z Listy 500 Rzeczypospolitej, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz duże grupy kapitałowe.

Katowice
Link do strony z ofertą

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

•wyższego wykształcenia (preferowana specjalność: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi),

•min. 3 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

•praktycznej znajomości prawa pracy, prawa Podatkowego oraz przepisów ZUS,

•samodzielności w naliczaniu wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi,

•bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną analizę dokumentów oraz kontakt z Klientami firmy,

•bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (Excel, Word),

•bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu, sumienności,

•umiejętności współpracy w grupie i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Zakres obowiązków / Job Description

Samodzielne prowadzenie kadrowej, płacowej i personalnej obsługi klientów BDO, w tym: •sporządzanie list płac dla pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych,

•rozliczanie czasu pracy,

•naliczanie średniej urlopowej oraz ekwiwalentu za urlop,

•rozliczanie wynagrodzeń pracowników zatrudnionych przez zagraniczne spółki oraz pracowników oddelegowanych do pracy za granicą,

•prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy,

•sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych,

•sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON,

•prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych.

Oferujemy / Job Benefits

•umowę o pracę,

•rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,

•uczestnictwo w różnorodnych projektach,

•jasną i spójną ścieżkę kariery,

•dobre warunki zatrudnienia,

•ukierunkowany program szkoleń zawodowych, w tym e-learningowych,

•pakiet medyczny,

•wsparcie aktywności fizycznej.

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

CV na adres mailowy: rekrutacja@bdo.pl

Liczba wakatów
2