Oferty pracy

Specjalista ds. księgowości

Pubikacja od
15.03.2021
Publikacja do
30.06.2021
Firma / Employer
"Grupa Profit" Sp. z o.o.

Firma księgowa z 20 letnim doświadczeniem z siedzibą w Bytomiu. Obsługujemy podmioty krajowe oraz zagraniczne. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne.

Bytom

Od Kandydatów oczekujemy:

•rzetelności, odpowiedzialności i terminowości,

•dobrej znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,

•komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

•umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji,

•wysokiej kultury osobistej,

Zakres obowiązków / Job Description

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

•księgowanie dokumentów,

•przygotowywanie deklaracji podatkowych,

•obliczanie podatków,

•archiwizację dokumentów,

•kontakt z klientem.

Oferujemy / Job Benefits

•elastyczne warunki zatrudnienia,

•przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,

•niezbędne narzędzia do pracy,

•przeszkolenie merytoryczne,

•rozwój zawodowy.

Wymiar czasu pracy / Job type
Inny
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres anna.nieradzik@grupa-profit.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Liczba wakatów
1