Oferty pracy

Specjalista ds. księgowości z językiem francuskim

Pubikacja od
11.03.2021
Publikacja do
31.05.2021
Firma / Employer
PrecisionHR
Kraków
Województwo / Region
małopolskie

• Znajomość języka francuskiego oraz angielskiego na poziomie min. B1/B2;

• Chęć rozpoczęcia kariery lub posiadanie doświadczenia w obszarze finansów lub customer service (dostępne są różne poziomy stanowisk więc bez obaw!);

• Swobodne posługiwanie się Excelem będzie Twoim dodatkowym atutem;

• Umiejętność pracy w zespole;

• Chęć nauki oraz otwartość na rozwój;

• Umiejętność szybkiego uczenia się.

Zakres obowiązków / Job Description

• Odpowiedzialność za procesy finansowe oraz księgowe w jednym z obszarów: Accounts Receivable, Accounts Payable lub General Ledger;

• Zapewnienie weryfikacji, terminowości księgowania i obiegu dokumentów;

• Kontakty telefoniczne i mailowe z dostawcami, interesariuszami oraz innymi podmiotami;

• Aktywny udział w migracji procesów;

• Praca w systemie SAP (jesteśmy w stanie wszystkiego Cię nauczyć).

Oferujemy / Job Benefits

• Elastyczny grafik i możliwość pracy zdalnej;

• Pracę w międzynarodowym i dynamicznie rozwijającym się zespole;

• Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie;

• Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz inne);

• Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (okolice Bonarki).

Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Kontakt mailowy - izabela.klosek@precisionhr.pl

Liczba wakatów
20