Oferty pracy

Specjalista ds. Logistyki

Pubikacja od
28.09.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
IFA Powertrain Polska Sp. z o.o.

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in.: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze. Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj. W zakładzie w Polsce produkujemy m.in. półosie dla grupy Daimler.

Zimna Wódka, gmina Ujazd, woj. opolskie
Województwo / Region
opolskie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (zarządzanie i inżynieria produkcji ze specjalnością logistyka, gospodarka materiałowa, zarządzanie łańcuchem dostaw lub pokrewne);
  • Co najmniej 2-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Praktycznej znajomości operacji magazynowych, głównie w obszarze logistyki wewnętrznej;
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Samodzielności w działaniu, rzetelności;
  • Analitycznego podejścia i umiejętności pracy z dużą liczbą danych;
  • Praktycznej znajomości systemu SAP;
  • Praktycznej znajomości MS Office (zwłaszcza excel);
  • Nastawienia na pracę zespołową, umiejętności budowania relacji na różnych szczeblach organizacji;
  • Dynamizmu w działaniu, operatywności i zaangażowania;
  • Gotowości do wyjazdu na szkolenie do Niemiec w pierwszym okresie zatrudnienia.
Zakres obowiązków / Job Description

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

  • Kierowania projektami cząstkowymi w ramach procesu powstawania produktu (PPP) według metod zarządzania projektami;
  • Koordynowania wszystkich działań w celu zabezpieczenia PPP w obszarze logistyki;
  • Analizy, planowania i realizacji koncepcji logistycznych w przypadku nowych projektów (kalkulacje logistyczne, ocena wariantów koncepcji logistycznych, uzgadnianie i zatwierdzanie wymagań klientów wzgl. dostawców, nadzór nad pakowaniem z uwzględnieniem wymagań dostawców/ klientów ;
  • Wprowadzania nowych produktów do serii: planowanie, definiowanie, realizacja i bieżąca optymalizacja koncepcji/obszarów zaopatrzenia produkcji; zarządzanie dokumentacją logistyczną, analiza kluczowych KPI logistycznych;
  • Monitoring produkcji seryjnej: optymalizacja struktur i procesów logistycznych, planowanie inwestycji, mapowanie strumienia wartości.
Oferujemy / Job Benefits
  • W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe;
  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji'
  • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy;
  • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje;
  • Oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Wyślij do nas CV na adres: praca@ifa-group.com, z tytułem wiadomości: Specjalista ds. Logistyki

Liczba wakatów
2