Oferty pracy

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem angielskim

Pubikacja od
11.05.2021
Publikacja do
31.12.2021
Firma / Employer
ADECCO POLAND Sp.z o.o

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

KATOWICE

•Dobra znajomość jęz. angielskiego (min. B2);

•Zdolności analitycznego myślenia, zmysł techniczny;

•Gotowość do pracy w systemie zmianowym (21/7) oraz w weekendy.

Zakres obowiązków / Job Description

Rozpoczęcie pracy: CZERWIEC / LIPIEC / SIERPIEŃ / WRZESIEŃ 2021 oraz późniejsze terminy.

Obowiązki:

•Praca w systemie zmianowym;

•Telefoniczna obsługa Klientów firmy telekomunikacyjnej z USA;

•Obsługa połączeń przychodzących;

•Rozwiązywanie problemów technicznych i zapytań ze strony klienta (pierwsza linia wsparcia);

•Doradztwo w sprawie produktów i usług firmy.

Oferujemy / Job Benefits

 •Zatrudnienie stałe na podstawie umowy o pracę przez naszego Klienta;

•Pracę w systemie zmianowym;

•Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności - podstawa 4400 brutto + dodatki za pracę w godzinach nocnych, pakiet benefitów;

•Nowoczesne, atrakcyjne miejsce pracy w Katowicach (praca w biurze).

Wynagrodzenie brutto / Salary
min.4400,00
Cały etat
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Rekrutacja prowadzona zdalnie. Zainteresowany? Zainteresowana? Prześlij do nas swoje CV w jęz. angielskim! LINK APLIKACYJNY: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-obslugi-klienta-z-jezykiem-angielskim/182504-339648-25-bk1-1688.html

Liczba wakatów
50